Wyłączny przedstawiciel Teco a.s. w Polsce
Building Management System +48 721 295 380
Wstęp / O nas / iQ Building Management System

iQ Building Management System

logo

iQ Building Management System – to nowoczesny modułowy system sterowania i regulacji, produkowany przez czeską firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrotechnicznej, początki produkcji datuje się na 1919r. – TESLA. Dzięki zastosowaniu bardzo wydajnej jednostki procesorowej, z bogatymi możliwościami komunikacyjnymi oraz dużą ilością urządzeń peryferyjnych wejściowych i wyjściowych, daje szerokie i integralne zastosowanie w dziedzinie inteligentnych instalacji elektrycznych. Pozwala to na nazwanie go systemem nowej generacji.

iQBMS jest idealnie przystosoway do sterowania inteligentnej instalacji elektrycznej.
Do tego wykorzystuje unoiwersalną magistralę iQ BUS (Common Installation Bus) z szybkością komunikacji i garantowaną odezwą pomiędzy aktorem i sernsorem do maks. 150ms.
Do tej magistrali są nieustannie dołączane nowe moduły przeznaczone dla instalacji do wnętrz w designie znanych światowych producentów łączników i gniazd jako np. EFAPEL, ABB, GIRA, JUNG, OBZOR, ... etc.
Oprócz wykonania podtynkowego jest w ofercie wykonanie natynkowe, na szynę DIN, do puszek instalacyjnych i także specjalne wykonanie mini do obudów sterowanych urządzeń.


Chcesz dowiedzeć się więcej o inteligentnej instalacji elektrycznej? Napisz nam a my ci doradzimy.


captcha
* pola wymagane